Переваги Лікувально-діагностичного центру ТОВ «Румед-Т»

Виконуємо всі види досліджень у нашій лабораторії на власному високотехнологічному обладнанні, що забезпечує 100% правдивість аналізу.

Використовуємо медичне обладнання від світових виробників в даній галузі, що гарантує високу точність та швидкість їх виконання.

Не здешевлюємо аналізи за допомогою дешевих реактивів, а використовуємо лише реагенти, характерні для даного обладнання.

Не економимо на контролях та калібраторах для реактивів, що забезпечує контроль результату та його правдивість.

Ми раді вітати Вас в нашій національній мережі Лікувально-діагностичних центрів «Румед-Т»

Ми пропонуємо Вам: здачу аналізів в наших брендових пунктах забору крові, УЗД (в нас лише високотехнологічні УЗД апарати експертного класу); гінекологію – з використанням сучасного комфортного гінекологічного крісла з надточною оптичною системою відеокольпоскопу; урологію – з використанням апаратного лікування еректильної дисфункції та простатиту (вперше в Тернополі!); а також, консультації ендокринолога, терапевта, невролога, педіатра, дитячого кардіоревматолога, терапевта, ендокринолога.

Швидкість виконання

Достовірність результату залежить від швидкої та якісної діагностики. Наша лабораторія опрацьовує до 1000 аналізів на добу! Всі види досліджень ми проводимо безпосередньо у нашій лабораторії на власному обладнанні в Лікувально-діагностичному центрі ТОВ «Румед-Т. Ми нікуди Ваш аналіз не транспортуємо, а опрацьовуємо одразу після його здачі. Видача результатів відбувається протягом 24 годин. А також, у нас є послуга екстреної діагностики, за допомогою якої ми видаємо результат аналізу до 4 годин після його здачі (+50 % доплати за аналіз від ціни по прайсу.)

Наші технологічні можливості

Отримати результати дослідження Ви можете у нашому Лікувально-діагностичному центрі ТОВ «Румед-Т» Ви можете отримати результат аналізу, сидячи у себе вдома чи на роботі! Під час здачі аналізу наші працівники видають Вам код, за допомогою якого Ви маєте можливість ознайомитись з результатом дослідження. Залишивши нам свою електронну адресу, ми автоматично направимо Вам результат дослідження. Вам не потрібно очікувати дзвінка про готовність дослідження! Наша автоматизована інформаційна система направить sms-повідомлення про готовність аналізу

Дослідження, котрі ми проводимо у нашій лабораторії на власному обладнанні (термін виконання – 1 день):

Сертифікати

Найважливіші фактори, від котрих залежить правдивість лабораторного дослідження.

Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т»

Інші лабораторії та діагностичні центри

Місцезнаходження центральної лабораторії, де проходить обробка аналізів:
Достовірність аналізів залежить від медичного обладнання та реактивів, котрі використовуються в процесі обробки аналізів
Опрацювання аналізів:
Терміни виконання аналізів:
Лабораторні дослідження з використанням мікродоз:
Фахові спеціалісти:
Мережа пунктів забору крові:
Одноразовий інвентар:
Доступ до інформації:
Доступні ціни:
Фахова консультація наших спеціалістів:
Забір крові для лабораторного дослідження за викликом: